Sasodīti labs pasākums šovakar

  Šopēcpusdien uzzināju lūk, ko:

Rex Torņakalnensis Aivars Neibarts svin savu 70. dzimšanas dienu. Varbūt tur, tajā caurumā, debesīs, kas Āžu bulvārim tieši blakus… Bet mēs aicinām jūs svinēt Ojāra Vācieša mājā Aivaram Neibartam veltītajā izstādē un dzimšanas dienas sarīkojumā.
Izstādes atklāšanas sarīkojumā piedalīsies Sarmīte Neibarte, dzejnieka draugi un kolēģi. Muzicēs Valts Pūce un “Marana”. Apgāds “Neputns” atvērs jauno Aivara Dzejtaureņa dzejoļu krājumu “Taureņkaraļvalstība”.

  Sasodīts, būtu to dzirdējusi agrāk… Neibartu es vienkārši mīlu (kā nu ne, viņš bija maķenīt resns, bārdains un labi audzināts), jauno grāmatu gribu (dažus taureņdzejoļus viņš man paspēja nolasīt savā slapjajā dikcijā), un “Marana” man tagad visu laiku skan ausīs (“ceļš es būvēju/ ceļu iz gaisa zila/ ceļš apput pats/ pats iz sevis/ uz ceļa kā uz sola/ sēž filozofi/ un domīgi kāju pēdas/ savas plikās aplūko/ kuras ceļa zvaigznes/ saskrambājušas”. Pareizo dalījumu rindiņās tagad neiešu meklēt). Bet paspēt vairs nevaru.
  Tad nu droši vien rīt lasīšu pantiņus un svinēšu Neibarta dzimšanas dienu. 70? Cik viņu zināju, Aivars vienmēr ir izskatījies aizmūžīgs, kādi nu tur gadi.

P.S. Tas, ka Vikipēdija, meklējot Neibartu, pārjautā: “Vai jūs domājāt Neimanis?” ir kauna traips visiem latviešu literatūras studentiem un viņu pasniedzējiem. Meklējiet šeit un lasiet Bereļa blogā!

Advertisements

Posted on 04.12.2009, in Kas cits and tagged , . Bookmark the permalink. Komentēt.

Bet man šķiet tā:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: