Lasīt un klausīties

Gribēju te pieminēt Edvarda Čempjona (Edward Champion) izveidoto sarakstu Literary Podcasts, lai nepazūd, bet man radās problēma. Kā to sauc latviski? Terminoloģijas portālā atradu atbildi “aplāde”. Nu labi, vienvārdsakot, ja gribat paklausīties interneta raidījumus par dažādām ar literatūru saistītām tēmām angļu valodā, šī saite varētu noderēt. Esmu noklausījusies dažus E. Čempiona veidotā The Bat Segundo Show raidījumus, un tie bija interesanti.
Internetā publicēts žurnāla World Literature Today maija un jūnija numurs. Tas ir starptautiskajai zinātniskajai fantastikai veltīts speciālizdevums, kurā iekļauti gan stāsti, gan raksti par, piemēram, Ķīnas un Horvātijas fantastiku, apokalipsi amerikāņu literatūrā, 2009. gada labākajiem darbiem un saraksts ar grāmatām, kam būtu jābūt kārtīgā fantastikas bibliotēkā.
Savukārt The American Scholar publicēta Svena Birkerta apcere Reading in a Digital Age par to, kāds pretstats ir informācijas iegūšana internetā un romāna lasīšana, kāpēc romānus tomēr būtu jālasa un kas notiek, kad mēs tos lasām.

Advertisements

Posted on 13.05.2010, in Angliski, Kas cits and tagged , , , . Bookmark the permalink. Komentēt.

Bet man šķiet tā:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: