Divas grāmatas par velti

Abi piedāvājumi ir īslaicīgi un, kā izskatās, saistoši.


Tikai līdz jūlija beigām WOWIO dāvina pirmo grāmatu no jaunā kanādiešu autora Daniela Rabuci (Daniel A. Rabuzzi) pusaudžu fantāzijas triloģijas Longing for Yount, kuras darbība norisinās 1812. gadā Londonā un vēl kādā zudušajā, ļaunprātīgi noburtā zemē. Patīkams, padzīvojis garšvielu tirgonis grib izglābt Jontu un atgūt sen zaudēto mīlu, taču tas viņam neizdotos bez astoņpadsmitgadīgās krustmeitas Sallijas. Cik paguvu ieskatīties, grāmatu var ieteikt gan pusaudžiem, gan pieaugušajiem. The Choir Boats PDF formātā var lejuplādēt šeit.


Gaidot Braiena Džeimsa Frīmena (Brian James Freeman) jaunās grāmatas The Painted Darkness iznākšanu novembrī, to iespējams jau gan noklausīties, gan lejuplādēt PDF failu, tiesa, bez ilustrācijām. Spriežot pēc apraksta un glītā reklāmrullīša, varētu būt labs šausmu stāsts.
Kad Henrijs bija vēl bērns, mežā aiz mājas notika kaut kas tik šausmīgs, ka viņš to spēja izteikt, tikai zīmējot. Gleznot viņš turpina arī būdams pieaudzis, un viņa mājas pagrabā mīt briesmonis, ar kuru ziemas vētras laikā Henrijam nāksies cīnīties, iespējams, uzzinot, kas notika toreiz bērnībā un kāpēc viņš gleznojot nostājas pret tumsu.

Advertisements

Posted on 27.07.2010, in Angliski and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink. 2 komentāri.

  1. Tā pēdējā man izklausās pēc S.Kinga “Duma Key” remeika, tur arī viens cilvēks ar gleznošanas palīdzību cīnījās pret mūžsenu ļaunumu.

    Like

Bet man šķiet tā:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: