Sarunas ar angļu rakstniekiem

Rīt laikrakstā “The Guardian” viesosies skotu rakstnieks Īens M. Benkss (Iain [M] Banks). No pulksten 11 līdz 12 pēc Latvijas laika viņš atbildēs uz lasītāju jautājumiem, ko var uzdot jau tagad.

Ī. Benkss raksta gan tīru daiļliteratūru, gan – kā Īens M. Benkss – zinātnisko fantastiku. Esmu lasījusi tikai vienu viņa stāstu grāmatu un jau sen gribu izlasīt arī Benksa fantastikas grāmatas, kuru darbība norisinās anarhistiski utopiskā visumā, ko sauc par Kultūru, taču nekad neatceros, ar kuru grāmatu cikls sākas (tā ir “Consider Phlebas”).

Nākamajā nedēļā uz jautājumiem atbildēs arī latviski izdotā rakstniece Sāra Votersa (Sarah Waters), kuras viktoriānisma lesbiešu romāni un 1940. gadu spoku stāsts mani ir ieintriģējuši, taču vienīgais mēģinājums lasīt “Zagli” cieta neveiksmi jau otrajā vai trešajā lappusē. Tomēr tas nenozīmē, ka esmu atmetusi viņai ar roku.

Advertisements

Posted on 07.07.2011, in Kas cits, Nelasītas grāmatas and tagged . Bookmark the permalink. 2 komentāri.

 1. thanks for this post 🙂 nezinu ne vienu ne otru autoru, bet šis dod idejas ļoti labas, par to, ko lasīt. vienīgi Tunisijā ar grāmatām angļu valodā ir pašvaki – vēl nezinu, kur tās slēpjas. bet naudas amozenes pasūtījumam (starp citu skumji, par to jaunumu, kuru iepriekš vēstīji šeit) vēl man pagaidām nav, kā arī nav pieredzes, jo nekad neko neesmu pasūtinājusi caur turieni. vienmēr pati vai kāds ir spējis nopirkt to, ko man vajag ceļojumu laikā 🙂

  Like

  • Neesi mēģinājusi e-grāmatas lasīt? Tad vismaz varētu ietaupīt pasta izdevumus, kas Tunisijā droši vien ir pamatīgi. Nemaz nevajag īpašu lasīkli, ir bezmaksas programmas, kas ļauj datorā lasīt dažādus formātus.
   Franču valodā gan arī labu grāmatu netrūkst, tās tur droši vien vieglāk pieejamas.

   Like

Bet man šķiet tā:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: