Oktobris

    Kamēr novembris vēl nav pusē, jāpasaka daži vārdi par oktobri, vai ne? Vismaz maza un miglaina grāmatu pornobilde jāieliek.
    Es oktobrī izlasīju deviņas grāmatas, bet šausmu mēneša plāns izgāzās, kaut arī sarakstā iekļuva divi kriminālromāni, stāsti ar velnu, pāris ainas ar nelietīgiem vilkačiem un padrūms romāns par nāvi. Divas latviešu grāmatas, ko sarakstījuši trīs autori, viena — lietuviešu, trīs — angļu un trīs — amerikāņu. Piecas latviski un tikai cetras angliski. Četras grāmatas sarakstījušas sievietes. “Garais ceļš uz Hantimansijsku“ bija smieklīga, “Author, Author” — negaidīti interesanta, bet vislielāko iespaidu atstāja “Un apmāksies tie, kuri skatās pa logu”. Par to esmu pat kādu rindkopu jau uzrakstījusi, bet nu jā… No mēneša sākumā fotografētajām desmit grāmatām oktobrī izlasīju sešas.
    Kā redzams, tas, ka vairāk nekā trešā daļa mēneša jau pagājusi, nenozīmē, ka grāmatu čupiņa būtu sarukusi. Izskatās, ka novembris man varētu būt diezgan latvisks mēnesis, varētu pat teikt — kurbadisks. Daļēji par godu Uldim te ir arī kādas Nobela prēmijas laureātes grāmata, ko esmu līdz pusei aizlasījusi, bet sākšu no jauna. Un ir pienācis pēdējais laiks nopietnāk pieķerties 2012. gada izaicinājuma ducim, lai tas nepaliktu par nožēlojamu pusduci. Vēl pāris grāmatu daudzveidīgumam, un tas tad arī viss.

Advertisements

Posted on 12.11.2012, in Kas cits and tagged . Bookmark the permalink. 16 komentāri.

 1. Es šodien dabūju papildinājumu 20 grāmatu apjomā. Uztaisīju tādu pašu grāmattorni… un izjaucu. Bik pa daudz tā lasāmā, jāuztaisa filtrēšana- vispirms jāsameklē internetā, kas slēpjas starp vākiem un tikai tad jāķeras pie lasīšanas. Uz dullo nevar, bail iegrābties.

  Like

 2. Uz Kondrotu visu laiku skatos ar klusām aizdomām – izklausās pēc drūmi samākslotas lasāmvielas, kas vairāk derētu jauniešiem dzīves nolieguma periodā. Tomēr grāmata man ir, varbūt tikai jāsagaida piemērots brīdis lasīšanai. 🙂

  Like

 3. Man gan lielākoties lasāmais tornis tagad būtu kindles fotogrāfija 🙂 Šis tas no tava torņa ir lasīts, Kurbads un Dawkins.

  Like

 4. Čižova man gaida rindiņā, bet nojaušu to depresivitāti un vienādiņ atlieku.
  Novembris būs Kurbadu mēnesis :)? Tad jau Rozīša Kuņas dēls un Raiņa Kurbads arī uzprasās.

  Like

 5. Pievienojos cerībai uz Lāma Kurbada atskaiti.

  Like

Bet man šķiet tā:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: