Privātā dzīve

 Nu tā, es arī gribu parunāt ne par tēmu (kā allaž, bet nebūsim sīkumaini). Nē, patiesībā par tēmu gan. Izskatās, ka pēc ieilgušās pauzes esmu atgriezusies sapresēt vārdus, vai ne? Ir jau kāds pusotrs mēnesis apritējis, un protams, ka ir pienācis laiks atskatīties pār plecu un noskaidrot, kā tur šobrīd izskatās.

 Tā kā šī nemaz nebija pārlieku forša vasara, es nemaz neskumstu (nu vienīgi par tām nenovalkātajām kleitiņām, kuru piesaukšana virsrakstā pavisam negaidīti padarīja attiecīgo ierakstu par vienu no populārākajiem (protams, porno nekas nespēj stāvēt līdzās, bet to jau es zināju), hmm, varbūt man jāpaplašina tēmu loks un jāpievēršas modei? Vienīgā problēma, ka tikpat labi es varētu sākt mēģināt aprakstīt astrofiziku, tāpēc lokālās modes jaunumus iesaku meklēt pie No Problem Fashion). No otras puses, esmu kaut kā pamanījusies no visām nepatīkajām lietām gūt kādu labumu, tāpēc rudens varētu nest jaunu un skaistu dzīvi. (Ha ha ha.) Un vispār jauki, ka jaunu dzīvi var sākt ne tikai jaunajā gadā un dzimšanas dienā, bet arī 1. septembrī un vispār pavasara saulstāvjos arī. Un kur nu vēl pirmdienās…


 ”Аквариум” mani vispār vienmēr padara laimīgu un savaldzina turklāt.
 Bet tātad par tēmu. Man pašai tīri labi patika ļoti īso ierakstu forma, un domājams, ka tādi te parādīsies ik pa laikam, lai gan vienīgais plāns šobrīd ir neplānot un, kā jaušams, esmu atgriezusies pie daudzvārdības. Tāpat domājams, ka vēl kādu brīdi turpināšu ierakstiem piekabināt mūziku, jo man tā gribas. Starp citu, man patiktu arī klipi komentāros, ja kāds gribētu padalīties ar kaut ko skaistu vai skaļu, tas ir, es tā ceru.
 Nesen biju bibliotēkā un, ieraudzījusi plauktā “Nakts raganas”, jau stiepu roku, lai tās paņemtu, kad atcerējos, ka es pati taču izprasīju šo grāmatu uz Ziemsvētkiem… Un vēl es tur gribēju atrast “Melno kasti”, taču izrādījās, ka manā bibliotēkā nav paredzēta Izraēlas literatūra. (Hmmm, nez, kur viņi ir nolikuši Keretu?) Drošības pēc aizgāju palūkoties pie arābu lit., bet arī tur nebija. Tāda tā b-ka. Bet gan jau atradīšu.
 Un vēl, tā kā es neko neplānoju (un, runāsim atklāti, tūliņ jau atkal nekam vairs nebūs laika), man ienāca prātā tie pāris neplānotie kolektīvās lasīšanas mēneši, Kings un Dikenss, un mani pārņēma nostalģija, un es labprāt palasītu kaut ko kopā ar kādu no jums. Teiksim, septembrī es lasīšu dzeju, kā allaž.
 Šonedēļ Hulio Kortāsaram apritētu simt gadu. Viņu es nepalasīju, tāpēc beigšu ar ļoti romantisku tekstu par bučošanos. “Klasīšu spēles” 7. nodaļa. Lasa viņš pats.
https://www.youtube.com/watch?v=gOcPsaYXk24

Advertisements

Posted on 31.08.2014, in Kas cits and tagged , , . Bookmark the permalink. 4 komentāri.

 1. Izraēlas literatūra visticamāk atrodas pašās beigās, ar uzrakstu “visi pārējie”. Tā parasti dara bibliotēkās, kur ir dalījums pēc valstīm. Manuprāt, labāk ir vienkārši likt pēc alfabēta (un uz to jau liela daļa ir pārgājusi), jo, pirmkārt, ir šie nepopulāro valstu autori, otrkārt, autora piederība konkrētai valstij var tikt traktēta dažadi – kā Nabokova vai Išiguro gadījumā.
  Kolektīvi lasīt bija labi. Bet es par dzeju rakstīt nemāku.

  Like

  • Ak, es vispār rakstīt nemāku, bet tāpēc vien tak neiešu ciest klusu. Var izrakstīt skaistākos citātus. 🙂
   Man liekas, ka pie mums nav “visu pārējo”. Visa Latīņamerika ir samesta kopā un tā, bet pārējo nav. (Nē, nu skaidrs, ka vispirms jāpaskatās katalogā, vai viņiem vispār ir tā grāmata, un tad jāpaprasa bibliotekārei, un pirmo daļu vispār var izlaist, bet kāpēc gan vienkāršot to, ko var izdarīt sarežģīti?)

   Like

 2. Man arī ar dzeju parasti ir sarežģījumi. Tādi saraustīti teksti, kuros autors bieži vien nav vīžojis pat pieturzīmes salikt. 🙂
  Bet dažādībai vienai dzejas krājumu gadā es varētu pamēģināt izlasīt un aprakstīt.

  Like

Bet man šķiet tā:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: