Grāmatas zem eglītes

Kamēr vēl gads nav beidzies, jāpaspēj vēl izdalīt paciņas.
Andrim es gribēju citu grāmatu, to, kuru pati šobrīd vēlos pārlasīt, “Pollen” no Jeff Noon. Diemžēl tieši tā nav godīgi nopērkama ne elektroniski Smashwords.com, ne drukātā veidā, tāpēc lai iet “Nymphomation”, vismaz pavērs jaunu skatu uz ķiplokiem.
Asmo viņgad dabūja ziemeļbriežus, tad lai šoreiz iet 250 zirgu. “Under Heaven” no Guy Gavriel Kay. Grāmatai ir arī turpinājums, bet to es pati neesmu lasījusi.
Austra varbūt gribēs ieskatīties nākamgad latviski iznākošajā Krisas Krausas kulta romānā “Es mīlu Diku”, bet jābrīdina, ka man pašai tur patika tikai tās vietas, kur stāstīts par sieviešu mākslu.
Doronikei grāmata, kas šķita interesanta manam tētim un ko es pati arī apsolos izlasīt: Valda Atāla “Elles debesis”.
MsMarii droši vien jau sarakstos iekļautā Ingas Gailes “Migla”.
Sibillai viss jau ir, bet varbūt tomēr ir palaista garām Pētera Vollēbena “Koku slepenā dzīve”.
Uldim kāda Olafa Gūtmaņa dzejas grāmata, kas nu bibliotēkā ir pieejama.

Posted on 31.12.2018, in Angliski. Bookmark the permalink. 12 komentāri.

 1. O, paldies! Koku slepeno dzīvi es līdz šim ignorēju, jo, spriežot pēc atsauksmēm, tā ir baigā ezotērika. Bet nu būs jāpamēģina, jo ar grāmatām jau nekad neko nevar zināt, kas patiks un kas nē. 🙂
  Tā šovasar, skrienot cauri stacijas krievu grāmatnīcai, mani negaidīti uzrunāja grāmata ar šaušalīgu nosaukumu – Орхидея съела их всех – un diezgan nejēdzīgu vāku, un es to nopirku, pat nepaskatoties iekšā, kas tas par brīnumu vispār ir, lai gan parasti tā nedaru. Bet, kad atvēru un apskatījos man par pārsteigumu izrādījās, ka tā ir Skārletas Tomasas “The Seed Collectors”, kuru Tu man jau sen biji uzdāvinājusi, bet nebija sanācis sameklēt un iepirkt, krievu izdevums. Vārdu sakot, dažreiz dāvinātāji labāk par mani zina, kas man patiesībā ir vajadzīgs. Un tas ir jauki. 🙂

  Patīk

 2. Paldies par dāvanu! Šoreiz gan es nesolu to izlasīt, jo ciest nevaru Valdi Atālu un izvairos no saskarsmes ar šo autoru. Jebkurā gadījumā man ir gana daudz sakrājies dāvanu no iepriekšējiem gadiem un ir liela vēlme izlasīt tās.

  Patīk

  • Ai, kā es tā ietrāpīju? Bet rezerves varianta man nav, tad lai paliek vecās grāmatas. Laimīgu jauno gadu!

   El mar., 1 ene. 2019 12:59, Lasītājas piezīmes escribió:

   >

   Patīk

 3. Paldies! “Migla” manā sarakstā nebija, jo skatījos tik no 2015. gada.
  Pēkšņi ienāca prātā, ka Tev varētu iedāvināt Īngas Žolūdes “1904. Melanholiskais valsis”.

  Patīk

 4. Paldies par dāvanu!
  Es gan esmu slinks dāvanu izsaiņotājs, bet apsolu- cītīgi piedomāšu un cītīgi centīšos 🙂
  Gribētos kaut ko pretī iedāvināt… saprotu, ka Tev pieklātos dāvāt spāņus, tāpēc pasniegšu glīti iepakotu Kortāsaru (labi, nav gluži tīrs spānis, bet argentīnietis jau turpat vien skaitās). Nojaušu, ka Klasīšu spēles ir lasītas, tad nu var ņemt kādu stāsta krājumu pēc izvēles (neturēšu ļaunu prātu, ja dāvana tiks samazināta arī līdz vienam stāstam no krājuma).

  Patīk

  • O, man ir viņa kopotie stāsti trīs sējumos, bet no viena gala līdz otram esmu izlasījusi tikai pirmo krājumu. Gūtmanim savukārt ir arī dziedamie dzejoļi ar Kalniņa mūziku.

   El mar., 1 ene. 2019 20:57, Lasītājas piezīmes escribió:

   >

   Patīk

 5. asmodejs

  Paldies par dāvanu, ziemeļbrieži bija labs gabals. Iespējams, ka grāmata par zirgiem, man pat kaut kur mājās ir, es reiz šo autoru masveidā iepirku un tad kaut kur noglabāju 🙂
  Tev es iedāvinu kaut ko traki intelektuālu, ir cilvēki, kas apgalvo,ka šī esot vislabākā 21. gadsimta grāmata. Es nemāku teikt, jo vēl neesmu izlasījis – Curiosity by Alberto Manguel.

  Patīk

 6. Novēlots paldies par Jaunā gada izaicinājumu – grāmatas nosaukums bija dzirdēts, tikai nebija nojautas, ka tur slēpjas kaut kas tik nopietns 🙂 Atbildē vēlos uzdāvināt Chimamanda Ngozi Adichie grāmatu “Americanah”, tomēr, ja šī dāvana kaut kādu iemeslu dēļ neiet pie sirds, tad to var nomainīt pret ļoti mazo un nekaitīgo Robert Macfarlane grāmatiņu par grāmatu dāvināšanas un saņemšanas prieku – “The Gifts of Reading”. Lai Tev labs un bagātīgs lasāmgads! 🙂

  Patīk

Bet man šķiet tā:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: