Goda vārds

Es šogad biju iecerējusi rakstīt. Par pirmo šogad izlasīto grāmatu, Bereļa stāstiem, man pat ir kādi pieci teikumi uzrakstīti, vienīgā nelaime, ka otru piecu nav. Grāmatu es vēl atceros, atšķirībā no dažiem jauno rakstnieču stāstu krājumiem, kas man ir saplūduši visi vienā tekstā, vienu no tiem es pat nejauši paņēmu no bibliotēkas divreiz. Bet to piecu jau uzrakstīto teikumu žēl. Varbūt jāpāriet uz tviteri, tas būtu labāk piemērots tik lakoniskai izteiksmei. Vai kāds vēl lieto tviteri? Vai Cibu. Tur arī tāds īsais formāts ir pilnīgi pieņemams, kamēr šeit kāds saņems e-pastā 200 vārdus par neko.
Pārejot no janvāra uz jūliju, es taču izmantoju “Prometeja” atlaides Rozes grāmatnīcā un tiku pie visām trim “Burvju” grāmatām, samaksājot tikai par divām. Vēl līdz mēneša beigām tur ir 30 % atlaide. Kad lasīšu, gan nezinu, man pat “Leksikons” vēl stāv nelasīts, lai gan par šo grāmatu, tāpat kā par “Burvjiem”, interese radās vēl pirms izdošanas latviski. Skatienu gan iemetu un ārzemmju recenzentu slavas dziesmu vietā ieraudzīju, kas par pirmo daļu bijis sakāms mūsu pašu blogeriem, kas grāmatu kārtīgi izlasījuši tūlīt pēc tās izdošanas. Izskatījās smalki.
Nu jā, šodien gūgle mani aizveda uz kādu WordPress blogu un izrādījās, ka Lasītājas piezīmes ir sākušās tieši pirms desmit gadiem. Un kaut kādā aspektā man pietrūkst rakstīšanas šeit.

Posted on 17.07.2019, in Kas cits. Bookmark the permalink. 3 komentāri.

  1. Urrā! Dzīva! 🙂 Man derētu arī Tavi 200 vārdi, bet parasti jau atliek tikai sākt rakstīt un tad 200 pieplusojas vēl vismaz tikpat. Twitter ir dzīvs, viss notiek. Varu ieteikt arī Goodreads, tur vari izteikties tik īsi vai gari, cik vien vēlies.

    Patīk

  2. Būs labi- pauzēm ir jābūt, galvenais atsākt pēc atkal!

    Patīk

Bet man šķiet tā:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: