Kas tas ir?

Es lasu. Diezgan daudz un haotiski. Latviski, angliski, reizēm krieviski un lietuviski. Fantastiku un, pašai par brīnumu, arī fantāziju, augsto mākslu un detektīvus, mazliet dzeju (par to rakstīt gan es galīgi nemāku). Ceru atsākt lasīt populārzinātniskas, publicistiskas vai citādas nedaiļliteratūras grāmatas.
Visvairāk man patīk žanru robežu nojaukšana. Pārsteigumi un izaicinājumi.
Šeit būs nevis nopietnas grāmatu recenzijas vai smalki apskati, bet gan manas piezīmes par izlasīto un lasīšanu. Sev un varbūt arī citiem par prieku.
Ja vēlaties man ko pajautāt, varat šeit nosūtīt e-pasta ziņu vai lejā ierakstīt komentāru.


 1. Labdien! Apgāds Zvaigzne ABC latviski izdos Nīla Geimena “Kapsētas grāmatu”, un mums ir iepaticies Jūsu rakstiņš “Sirsnīga šausmene bērniem un pieaugušajiem”. Varbūt varam norunāt, ka daļu no Jūsu teksta izmantojam grāmatā – uz pirmā vai aizmugures vāka, vai pat varbūt kā atsauksmi?
  Gaidīšu atbildi!

  Anda

  Patīk

 2. Par cik tavus kontaktus atrast neizdevās vai vari nosūtīt savu e-pastu uz gramatnieki@gmail.com , lai var tev uzdot personīgu jautājumu.

  Patīk

 3. Kristīne

  Par cik Jūsu kontaktus atrast neizdevās vai varat, lūdzu, uzrakstīt uz kristine.allikas@zvaigzne.lv, lai var Jums uzdot personīgu jautājumu.

  Ar cieņu,Kristīne

  Patīk

Bet man šķiet tā:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: