Uzskaite. 2013

Īsas atsauksmes par visām grāmatām: vienā teikumā.
2011. gadā lasīto grāmatu saraksts ir šeit, bet 2012. g. – šeit.

  1. Theodora Goss. In the Forest of Forgetting. 2.01.2013.
  2. Pols Osters. Ilūziju grāmata. 5.01.2013.
  3. Magnus Mills. The Restraint of Beasts. 6.01.2013.
  4. Margaret Atwood. Murder in the Dark. 9.01.2013.
  5. Visvaldis Lāms. Ķēves dēls Kurbads: Varoņa dzīve ļaužu atcerēs. 13.01.2013.
  6. Mega Gārdinere. Netīro noslēpumu klubs. 14.01.2013.
  7. Melissa Holbrook Pierson. Black Horses and Black Beauties: Animals, Women, a Passion. 15.01.2013.
  8. Richard Porton. Film and the Anarchist Imagination. 17.01.2013.
  9. Rakela Martineza. Vienradža ēnas. 23.01.2013.
  10. Николай Бодров. Как изучить английский язык самостоятельно. Нестандартные приемы самообучения. 28.01.2013.
  11. Karen McCarthy, ed. Bittersweet: Contemporary Black Women’s Poetry. 29.01.2013.
  12. Anders Hayden. Sharing the Work, Sparing the Planet: Work Time, Consumption, & Ecology. 31.01.2013.
  13. Steve Kaufmann. The Way of The Linguist: A Language Learning Odyssey. 2.02.2013.
  14. Rachel Hartman. Seraphina. 3.02.2013.
  15. Heli Lāksonena. Kad gos smei. 7.02.2013.
  16. Majgula Akselsone. Aprīļa ragana. 8.02.2013.
  17. Jānis Rokpelnis. Rīgas iestaigāšana. 13.02.2013.
  18. Sujata Bhatt. Monkey Shadows. 15.02.2013.
  19. Mišels Velbeks. Karte un teritorija. 15.02.2013.
  20. Rita Ruduša. Pagrīdes citādība: Homoseksuāļi Padomju Latvijā. 17.02.2013.
  21. David Mitchell. Black Swan Green. 22.02.2013.
  22. Lelde Stumbre. Personīgi. 24.02.2013.
  23. Džeroms K. Džeroms. Trīs bērni un es. 27.02.2013.
  24. Alison Fell. Dreams, like heretics: New and selected poems. 6.03.2013.
  25. Gail Jones. Dreams of Speaking. 9.03.2013.
  26. Paula Derrow, ed. Behind the Bedroom Door: Getting It, Giving It, Loving It, Missing It. 10.03.2013.
  27. Kate Chopin. The Awakening and Selected Stories. 12.03.2013.
  28. Džons Apdaiks. Īstvikas raganas. 15.03.2013.
  29. Lindsey Collen. The Rape of Sita. 22.03.2013.
  30. Wendy Cope. The River Girl. 23.03.2013.
  31. Sāra Dināna. Kurtizānes sabiedrotais. 25.03.2013.
  32. Maggie Gee. The Ice People. 27.03.2013.
  33. Dilys Rose. War Dolls. 30.03.2013.
  34. Margarita Grietēna. Nāve Londonā. 4.04.2013.
  35. Dorothy L. Sayers. Five Red Herrings. 6.04.2013.
  36. Merta Tikanene. Gadsimta mīlas stāsts. 9.04.2013.
  37. Mārtina Koula. Nojausma. 10.04.2013.
  38. Célestine Hitiura Vaite. Frangipani. 16.04.2013.
  39. Kristīne Ulberga. Zaļā Vārna. 18.04.2013.
  40. Rūta Mežavilka. Dzimuši Latvijai. 20.04.2013.
  41. Ali Smith. Other Stories and Other Stories. 23.04.2013.
  42. Dubravka Ugrešiča. Ragana izdēja olu. 24.04.2013.
  43. Donna Leona. Nāve La Fenice teātrī. 26.04.2013.
  44. Rebecca Gowers. When to Walk. 6.05.2013.
  45. Donna Leona. Viena taisnība visiem. 7.05.2013.
  46. Džons Lekarē. Misijas dziesma. 11.05.2013.
  47. Ežēns Grīns. Atjaunošana. 14.05.2013.
  48. Hjells Askillsens. Spainis pilns laika. 17.05.2013.
  49. Fay Weldon. Worst Fears. 18.05.2013.
  50. Fransuāza Sagāna. Pasmaidot… 21.05.2013.
  51. Suzanne Berne. A Crime in the Neighborhood. 25.05.2013.
  52. Françoise Mallet-Joris. The Illusionist. 29.05.2013.
  53. Colette. Chéri. 6.06.2013.
  54. Nick Webb. Wish you were here: The official biography of Douglas Adams. 7.06.2013.
  55. Purpura karaļa galmā. 14.06.2013.
  56. Feja Veldone. Sievietes-sātana dzīve un mīlestības. 15.06.2013.
  57. Mark Haddon. The Red House. 23.06.2013.
  58. Kristofers Išervuds. Atvadas no Berlīnes. 26.06.2013.
  59. Vidmantė Jasukaitytė. Balandė, kuri lauks. 30.06.2013.
  60. Pols Osters. Orākulu nakts. 3.07.2013.
  61. Andruss Kivirehks. Skaistais dzīvnieks. 5.07.2013.
  62. Peter Dally. Virginia Woolf: The Marriage of Heaven and Hell. 8.07.2013.
  63. Jeanette Winterson. The World and Other Places. 13.07.2013.
  64. Fay Weldon. Down Among the Women. 15.07.2013.
  65. Rosalyn Baxandall and Linda Gordon, ed. Dear Sisters: Dispatches from the Women’s Liberation Movement. 18.07.2013.
  66. Filips Rufs. Pa stāvu liesmu debesīs. Nenotveramā latviešu anarhista Pētera Māldera laiks un dzīve. 26.07.2013.
  67. Biruta Baumane. Sarunas ar sevi. 5.08.2013.
  68. Džūlija Gārvuda. Netraucē man spēlēties. 9.08.2013.
  69. Bradley L. Garrett. Explore Everything: Place-Hacking the City. 22.08.2013.
  70. Mārgarita Drable. Zelta karaļvalstis. 25.08.2013.
  71. Jeff VanderMeer. The Day Dali Died. 10.09.2013.
  72. Stīvens Kings. Roze, ērkšķu puķe. 26.09.2013.
  73. N. Scott Momaday. House Made of Dawn. 10.2013.
  74. Lārss Keplers. Hipnotizētājs. 10.2013.
  75. Ians Renkins. Krusti un mezgli. 10.2013.
  76. Nick Harkaway. Angelmaker. 10.2013.
  77. Людмила Петрушевская. Жила-была женщина, которая хотела убить соседского ребенка. 10.2013.
  78. Terry Pratchett. Eric. 26.10.2013.
  79. Simona de Bovuāra. Uz sliekšņa. 1.11.2013.
  80. Ians Rankins. Atmaskot Džeku. 11.2013.
  81. Terry Pratchett. Wyrd Systers. 27.11.2013.
  82. Junot Díaz. The Brief Wondrous Life of Oscar Wao. 12.2013.
  83. Stefan Themerson. The Mystery of the Sardine. 12.2013.
  84.  Graham Joyce. Some Kind of Fairy Tale. 25.12.2013.
  85. Horhe Luiss Borhess. Smilšu grāmata. 26.12.2013.
  1. Par grāmatu The Way of The Linguist: A Language Learning Odyssey. Uz ko viņa ir orientēta uz praktiskiem padomiem valodas apguvē vai autors vienkārši stāsta par savu dzīvi un kādēļ tā vai cita valoda ir bijusi jāpagūst?

    Like

    • Interesantākā daļa ir pirmā, kurā viņš stāsta, kā stopēja pa Rietumeiropu un mācījās ķīniešu valodu Honkongā (laikam), tikai diemžēl tā ir pārāk neizvērsta. Pēcāk seko praktiskie padomi un savas sistēmas reklāma.

      Like

Bet man šķiet tā:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: